ABB - Installatieautomaat - S 804C K13
Productomschrijving
S 804C K13
De S804C-K13 uit de System pro M compact serie is een 4-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van driefase- en DC-circuits. De K-karakteristiek is ideaal voor toepassingen met hoge inschakelstromen, zoals motoren en transformatoren, terwijl de stroombegrenzende werking de energie‑doorlaat minimaliseert en downstream componenten beschermt.Met een afschakelvermogen tot 25 kA biedt dit apparaat robuuste kortsluitvastheid. Thermische beveiliging tegen overbelasting en elektromechanische uitschakeling bij kortsluiting zorgen voor snelle, selectieve afschakeling en beperkte stilstand. Geschikt voor 254/440 V AC én DC, met kooiklemmen voor zekere aansluiting en een uitgebreid accessoireprogramma voor eenvoudige uitbreiding. De snelle vlamboogdoving verhoogt de bedrijfscontinuïteit, terwijl conformiteit met IEC/EN 60898‑1 en 60947‑2 wereldwijd toepasbare betrouwbaarheid garandeert. Nominale stroom: 13 A.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282141 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS884001R0447 |
| EAN-code | 7612271212391 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 804C K13 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 13A, K Kar.4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 460,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st