ABB - Installatieautomaat - S 804C D13
Productomschrijving
S 804C D13
De S804C-D13 uit de System pro M compact serie is een 4-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van sterk belaste circuits, machines en motoren met hoge inschakelstromen (D-karakteristiek). Ideaal voor 3-fase-toepassingen met nul, in AC tot 254/440 V én ook inzetbaar in DC-omgevingen.Met een afschakelvermogen van 25 kA en stroombegrenzing beperkt hij foutenergie en verkort hij uitvaltijd. Twee uitschakelmechanismen – thermisch bij overbelasting en elektromagnetisch bij kortsluiting – zorgen voor nauwkeurige en snelle bescherming. Snelle vlamboogdoving verhoogt de installatiezekerheid. Kooiklemmen maken bekabeling stevig en efficiënt, terwijl een uitgebreid accessoireprogramma (zoals signaal-/hulpcontacten en doorverbindingskam) flexibiliteit biedt. Conform IEC/EN 60898-1 en 60947-2, geschikt voor uiteenlopende toepassingen wereldwijd. Rated current: 13 A.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282123 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS884001R0131 |
| EAN-code | 7612271212353 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 804C D13 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 13A, D Kar.4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 467,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st