ABB - Installatieautomaat - S 804C C13
Productomschrijving
S 804C C13
De S804C-C13 uit de System pro M compact-serie is een 4-polige high performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van groepen en machines. Met C-karakteristiek en 13 A nominale stroom beschermt hij circuits tegen overbelasting en kortsluiting in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen.De hoge afschakelcapaciteit van 25 kA en het stroombegrenzende ontwerp beperken gevolgschade en stilstand. Dankzij snelle boogblussing blijft de installatie veiliger en is herinschakelen voorspelbaar. De gecombineerde thermische en elektromagnetische uitschakeling zorgt voor nauwkeurige tripkarakteristieken. Geschikt voor AC-toepassingen tot 254/440 V en ook inzetbaar in DC-omgevingen. Kooiklemmen bieden stevige, tijdbesparende bedrading. De brede accessoirelijn maakt signaal-/hulpcontacten en andere uitbreidingen eenvoudig, terwijl internationale conformiteit (IEC/EN 60898-1 en 60947-2) wereldwijde toepasbaarheid ondersteunt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282124 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS884001R0134 |
| EAN-code | 7612271212315 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 804C C13 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 13A, C Kar.4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 430,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st