ABB - Installatieautomaat - S 803C C16
Productomschrijving
S 803C C16
De S803C-C16 uit de System pro M compact serie is een 3-polige high performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van verdeelinrichtingen en machines. Hij beschermt tegen overbelasting en kortsluiting in AC- en DC-toepassingen tot 440 V. De C‑karakteristiek maakt hem geschikt voor standaard inductieve belastingen, terwijl de stroombegrenzende werking schade en stilstand helpt beperken.Met 25 kA schakelvermogen bij 240/415 V schakelt hij snel en selectief af. De combinatie van thermische en elektromagnetische uitschakeling en de snelle boogdoving verhoogt de beschikbaarheid van de installatie. Kooiklemmen zorgen voor stevige, efficiënte bekabeling en het brede accessoireprogramma ondersteunt signalering en bediening. Conform IEC/EN 60898-1 en 60947-2, en daarmee inzetbaar in woongebouwen, utiliteit en industrie wereldwijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282086 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS883001R0164 |
| EAN-code | 7612271212469 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 803C C16 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 16A, C Kar.3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 9.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,735 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 311,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st