ABB - Installatieautomaat - S 802C K63
Productomschrijving
S 802C K63
De S802C-K63 uit System pro M compact is een 2‑polige high‑performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van AC- en DC-circuits tot 440 V. Geschikt voor woon-, utiliteits- en industriële omgevingen, waar continuïteit en veiligheid vooropstaan.Dankzij de K‑karakteristiek schakelt hij probleemloos bij hoge aanloopstromen, terwijl de current limiting‑eigenschap en het hoge afschakelvermogen van 25 kA bij 240/415 V gevolgschade en stilstand minimaliseren. De combinatie van thermische uitschakelmechanismen voor overbelasting en elektromechanische uitschakelmechanismen bij kortsluiting, plus snelle boogdoving, verhoogt de beschikbaarheid van de installatie. Kooiklemmen zorgen voor een zekere aansluiting en het brede accessoireprogramma maakt signalering en koppeling eenvoudig. Conform IEC/EN 60898‑1 en 60947‑2, met wereldwijde toepasbaarheid. Nominale stroom: 63 A.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282064 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS882001R0597 |
| EAN-code | 7612271213497 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 802C K63 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 63A, K Kar.2 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 12.8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,49 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 324,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st