ABB - Installatieautomaat - S 801U K40
Productomschrijving
S 801U K40
De S 801U K40 uit de System pro M compact serie is een high performance installatieautomaat voor het betrouwbaar beveiligen van eindgroepen en machinekringen. Hij onderbreekt foutstromen snel en voorkomt ongewenste stilstand in toepassingen waar een hoge aanloopstroom kan voorkomen. Dankzij de 1-polige uitvoering is hij ideaal voor compacte DIN-rail verdelingen in industriële en utilitaire omgevingen.Met K-karakteristiek schakelt hij selectief bij hoge piekstromen, terwijl de hoge afschakelcapaciteit van 30 kA aan 240/415 VAC reserve biedt bij zware kortsluitingen. De nominale stroom van 40 A dekt veel voorkomende belastingen. UL489-conformiteit maakt inzet in internationale panelen eenvoudig. Compatibiliteit met System pro M compact-accessoires, zoals signaal-/hulpcontacten en doorverbindingskammen, versnelt montage en service.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282020 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881017R0557 |
| EAN-code | 7612271214203 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801U K40 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 30kA, 40A, K Kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 30 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 30 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.7 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 225,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st