ABB - Installatieautomaat - S 801S K20-R
Productomschrijving
S 801S K20-R
De S801S-K20-R uit de System pro M compact serie is een 1-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen in residentiële, utilitaire en industriële omgevingen. Met K-karakteristiek en ringoog-aansluiting biedt hij stevige klemzekerheid en snelle inbouw op DIN-rail, ook in toepassingen tot 400/690 V en zelfs in DC.Deze high performance automaat combineert stroombegrenzing met een maximaal afschakelvermogen van 50 kA, waardoor foutstromen sneller worden gestopt en installaties beter beschermd blijven. Een thermische uitschakelmechanismen voorkomt overbelasting, terwijl de elektromagnetische uitschakelmechanismen kortsluitingen direct uitschakelt. Snelle vlamboogdoving verhoogt de bedrijfszekerheid en beperkt schade. Conformiteit met IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2 en brede goedkeuringen maken inzet wereldwijd mogelijk. Een uitgebreid assortiment accessoires vereenvoudigt signalering en uitbreiding.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281854 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS861002R0487 |
| EAN-code | 7612271209421 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801S K20-R |
| Omschrijving | Installatieautomaat 50kA, 20A, K Kar, 1 polig. Ring terminal aansluiti |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,152 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 230,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st