ABB - Installatieautomaat - S 801C K16
Productomschrijving
S 801C K16
De S801C-K16 uit de System pro M compact-serie is een hoogwaardige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen. Met K-karakteristiek is hij ideaal voor inductieve belastingen met hoge inschakelstromen, zoals motoren en transformatoren. Hij beschermt tegen overbelasting en kortsluiting en is inzetbaar in woningbouw, utiliteit en industrie, zowel in AC- als DC-toepassingen.Dankzij een hoge uitschakelcapaciteit van 25 kA blijft de installatie ook bij hoge foutstromen veilig en beschikbaar. De combinatie van thermische en elektromagnetische uitschakelmechanismen zorgt voor snelle, selectieve afschakeling. Snelle vlamboogdoving beperkt schade en stilstand, terwijl kooiklemmen een stevige, tijdbesparende aansluiting bieden. Een uitgebreid assortiment accessoires vergroot de functionaliteit, en internationale conformiteit (IEC/EN 60898-1 en 60947-2) maakt inzet wereldwijd eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281983 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881001R0467 |
| EAN-code | 7612271212520 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801C K16 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 16A, K kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.1 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 114,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st