ABB - Installatieautomaat - S 801C D13
Productomschrijving
S 801C D13
De S801C-D13 uit de System pro M compact-serie is een 1-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting. Met D-karakteristiek is hij ideaal voor toepassingen met hoge inschakelstromen, in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen.Deze high-performance oplossing combineert snelle stroombegrenzing met een uitschakelvermogen van 25 kA, waardoor schade en stilstand tot een minimum worden beperkt. De thermische en elektromagnetische uitschakelmechanismen zorgen voor doelgerichte bescherming, terwijl de snelle vlamboogdoving extra veiligheid biedt. Dankzij kooi‑klemmen is de aansluiting robuust en efficiënt. Toepasbaar tot 254/440 V en ook geschikt voor DC, conform IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2, met brede toelatingen wereldwijd. Een uitgebreid accessoireprogramma verhoogt flexibiliteit en bedieningsgemak.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281963 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881001R0131 |
| EAN-code | 7612271212322 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801C D13 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 13A, D kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 2 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 127,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st