ABB - Installatieautomaat - S 801C C40
Productomschrijving
S 801C C40
De S801C-C40 uit System pro M compact is een 1-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen. Met C-karakteristiek en 40 A nominale stroom schakelt hij veilig af bij overbelasting en kortsluiting, in zowel AC-toepassingen tot 240/415 V als in DC. Geschikt voor woon-, utiliteits- en industriële omgevingen.Het hoge schakelvermogen van 25 kA beperkt foutenergie en beschermt apparatuur, terwijl snelle boogdoving de installatie veilig houdt en stilstand minimaliseert. Als stroombegrenzend apparaat verkort hij uitschakeltijden en verbetert selectiviteit. De kooiklem zorgt voor stevige, efficiënte bedrading, en het brede accessoireprogramma vergroot functionaliteit en comfort. Conform IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2, voor probleemloze toepassing en acceptatie in uiteenlopende projecten. Compacte DIN-railmontage bespaart ruimte in de verdeelinrichting.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281979 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881001R0404 |
| EAN-code | 7612271213084 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801C C40 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 40A, C kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.7 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 129,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st