ABB - Inbouwunit leeg - ML35
Productomschrijving
ML35
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Busbar system 185 mm NH-switch disconnector, Grid unit 5 GU = 750 mm, panel width 3 = 750 mm, 180 Space units, , usuable width of 600 mm, unequipped for the installation of 12 NH-switch disconnector NH1 till NH3, for busbar system 3-pole, Busbar alignment: horizontal, with busbar holders ZX523, Busbar center distance: 185 mm, for maximum 3 Cu busbars, (busbars must be ordered separately), rated current maximum 850 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: Closed, usuable as of the cabinet depth of 625 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2285127 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX041369R9999 |
| EAN-code | 4011617413691 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit leeg |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | ML35 |
| Omschrijving | Montageveld geschikt voor Slimline Cassette |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 750 mm |
| Diepte | 625 mm |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Breedte | 750 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Montageplaat | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,873 kg |
| Afmeting verpakking | 0,75 x 0,75 x 0,625 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 514,00 per 1 st |
Downloads
20230202143438835_839657032.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Artikel bevat 1 st