ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V 6300 Ekip Touch LSI 3p FHR
Productomschrijving
E6.2V 6300 EKIP TOUCH LSI 3P F
Emax 2 E6.2V 6300 Ekip Touch LSI 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare verdeling en beveiliging van zware AC-installaties en hoofdverdeelinrichtingen. Met een nominale stroom van 6300 A biedt hij zekerheden bij hoge belastingen en zorgt hij voor continuïteit van de installatie.De elektronische beveiliging Ekip Touch LSI levert nauwkeurige lang-, kort- en kortstondige beveiliging met een intuïtieve touchbediening. De vaste uitvoering met achteraansluiting horizontaal maakt compacte inbouw in het schakelveld mogelijk en vereenvoudigt bekabeling. Vier hulpcontacten en een duidelijke terugmelding van de stand open/gesloten zorgen voor directe integratie in besturings- en monitoringsystemen. Het driepolige ontwerp combineert robuustheid met efficiënt beheer van energieverdeling, zodat stilstand wordt geminimaliseerd en onderhoud voorspelbaar blijft.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274058 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071305R1 |
| EAN-code | 8015644751555 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V 6300 Ekip Touch LSI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V Touch LSI In=6300A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 6300 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2520 - 6300 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3780 - 63000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 9450 - 94500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 767 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 109 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72.663,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st