ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V 6300 Ekip Touch LI 3p FHR
Productomschrijving
E6.2V 6300 EKIP TOUCH LI 3P FH
De Emax 2 E6.2V 6300 Ekip Touch LI 3p FHR is een 3-polige open vermogensautomaat voor het schakelen en beveiligen van hoofdverdelers en zware laagspanningsinstallaties tot 6300 A. Ideaal voor toepassingen waar hoge continuïteit en selectiviteit vereist zijn.De vaste uitvoering met achteraansluiting horizontaal maakt compacte paneelbouw en efficiënte bedrading mogelijk. De ekip touch li electronische beveiliging biedt nauwkeurige LI-instellingen en een intuïtieve bediening via touch-interface, voor snelle inbedrijfstelling en betrouwbare bescherming. Standaard aanwezig zijn vier hulpcontacten en standmelding open/gesloten voor duidelijke terugkoppeling naar besturingssystemen. Als onderdeel van Emax 2 staat dit toestel voor hoge bedrijfszekerheid, consistente prestaties en een toekomstvaste basis voor energieverdeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274057 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071304R1 |
| EAN-code | 8015644751548 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V 6300 Ekip Touch LI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V Touch LI In=6300A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 6300 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2520 - 6300 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 9450 - 94500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 767 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 109 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70.609,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st