ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V 6300 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p
Productomschrijving
E6.2V 6300 EKIP G HI-TOUCH LSI
De Emax 2 E6.2V 6300 Ekip G Hi‑Touch LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van hoofdverdelers en zware AC‑installaties tot 6300 A. Ideaal voor continuïteit van bedrijfsvoering en selectieve beveiliging in kritische toepassingen.De vaste, driepolige uitvoering met achteraansluitingen in horizontale richting vereenvoudigt paneelbouw en bespaart ruimte. De elektronische beveiliging Ekip G Hi‑Touch met LSIG biedt precieze instelbaarheid en snelle foutdetectie, wat ongewenste uitval minimaliseert. Vier hulpcontacten en duidelijke standindicatie open/gesloten ondersteunen veilige bediening en integratie in besturings- en bewakingssystemen. Als onderdeel van de Emax 2 serie levert dit model hoge kortsluitvastheid, intuïtieve bediening en consistente prestaties, zodat nieuwe en bestaande verdeelinrichtingen efficiënt en toekomstbestendig worden gemaakt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274063 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071310R1 |
| EAN-code | 8015644751609 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V 6300 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V G Hi-Touch LSIG In=6300A Vast met HR/VR aansluiting 3 poli |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 6300 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2520 - 6300 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3780 - 63000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 9450 - 94500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 767 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 109 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 79.006,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st