ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2H 5000 Ekip Dip LSIG 3p WMP
Productomschrijving
E6.2H 5000 EKIP DIP LSIG 3P WM
E6.2H 5000 Ekip Dip LSIG 3p WMP uit de Emax 2 serie is bedoeld voor het schakelen en beveiligen van hoofdverdeelinrichtingen en zware AC-belastingen tot 5000 A. Als open vermogensautomaat in uitrijdbare uitvoering maakt hij snelle service en minimale uitvaltijd mogelijk, met hoge continuïteit in kritieke installaties.De electronische beveiliging Ekip Dip LSIG biedt selectieve, nauwkeurige bescherming tegen overbelasting, kortsluiting en aardfouten. De 3-polige uitvoering is uitgerust met 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding open-closed, wat zorgt voor betrouwbare statusbewaking en eenvoudige integratie in besturings- en monitoringsystemen. Robuuste bouw, consistente prestaties en een intuïtieve bediening maken dit een toekomstvaste keuze voor moderne energieverdelingssystemen waar veiligheid en beschikbaarheid centraal staan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275126 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072613R1 |
| EAN-code | 8015644764630 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2H 5000 Ekip Dip LSIG 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E6.2H Dip LSIG In=5000A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 5000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2000 - 5000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3000 - 50000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 7500 - 75000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 850 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 120 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61.698,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st