ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2H 4000 Ekip Hi-Touch LSI 3p FHR
Productomschrijving
E6.2H 4000 EKIP HI-TOUCH LSI 3
De Emax 2 E6.2H 4000 Ekip Hi-Touch LSI 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbaar schakelen en beveiligen van hoofdverdelers en kritische laagspanningsinstallaties tot 4000 A. De vaste, driepolige uitvoering met achteraansluiting horizontaal past naadloos in verdeelkasten en borden, met een heldere statusweergave open-closed voor directe bedrijfszekerheid.De electronische beveiliging met Ekip Hi-Touch LSI biedt nauwkeurige, instelbare langtijd-, kortsluit- en uitschakelkarakteristieken voor selectiviteit en continuïteit. Vier hulpcontacten ondersteunen signalering en besturing, waardoor integratie in automatisering en energiemanagement eenvoudig is. Resultaat: snelle foutdetectie, minimale uitvaltijd en efficiënte inbedrijfname in zowel industrie als utiliteit, binnen de beproefde SACE Emax 2 familie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274011 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071238R1 |
| EAN-code | 8015644750886 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2H 4000 Ekip Hi-Touch LSI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2H Hi-Touch LSI In=4000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 309 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 109 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46.701,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st