ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2H 4000 Ekip Dip LSI 3p FHR
Productomschrijving
E6.2H 4000 EKIP DIP LSI 3P FHR
Emax 2 E6.2H 4000 Ekip Dip LSI 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdschakeling en beveiliging van middenspanningsverdelers in AC-omgevingen. De vaste, 3-polige uitvoering met achteraansluiting horizontaal maakt een nette, ruimtebesparende paneelopbouw mogelijk en zorgt voor een overzichtelijke bekabeling. Met een nominale stroom van 4000 A is hij geschikt voor zware industriële belasting en continu bedrijf.De electronische beveiliging Ekip Dip LSI biedt nauwkeurige instelbaarheid voor overbelasting, kortsluiting en selectiviteit, wat stilstand minimaliseert en processen beschermt. Standaard meegeleverd zijn vier hulpkontakten en standmelding open/gesloten, voor duidelijke statusbewaking en eenvoudige integratie in besturings- of energiemanagementsystemen. Als onderdeel van de Emax 2-serie profiteert het apparaat van een uniform bedienconcept en compatibiliteit met toebehoren, wat installatie en onderhoud versnelt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274005 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071232R1 |
| EAN-code | 8015644750824 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2H 4000 Ekip Dip LSI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2H Dip LSI In=4000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 309 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 109 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45.163,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st