ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2V 4000 Ekip Touch LSIG 3p FHR
Productomschrijving
E4.2V 4000 EKIP TOUCH LSIG 3P
Emax 2 E4.2V 4000 Ekip Touch LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdverdeelinvoer en zware laagspanningsverdelers. Hij beveiligt en schakelt installaties tot 4000 A, met precieze electronische beveiliging via Ekip Touch voor LSIG-functies, zodat overbelasting, kortsluiting en aardfouten snel en selectief worden afgehandeld.De vaste 3-polige uitvoering met achteraansluiting horizontaal maakt compacte inbouw en nette rail- of kabelrouting mogelijk. Vier hulpcontacten en duidelijke standmelding open-gesloten bieden directe statusfeedback voor besturing en monitoring. De touch-interface versnelt instelling en diagnose, terwijl geavanceerde LSIG-curves selectiviteit en beschikbaarheid verbeteren. Het resultaat: hogere bedrijfszekerheid, minder ongeplande stilstand en eenvoudigere inbedrijfstelling in elk Emax 2-schakelveld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273999 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071226R1 |
| EAN-code | 8015644750763 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2V 4000 Ekip Touch LSIG 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2V Touch LSIG In=4000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 465 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35.475,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410913_478665983.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st