ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2V 3200 Ekip Touch LSI 3p FHR
Productomschrijving
E4.2V 3200 EKIP TOUCH LSI 3P F
E4.2V 3200 Ekip Touch LSI 3p FHR uit de Emax 2 serie is een open vermogensautomaat voor betrouwbare beveiliging en schakeling van laagspanningsverdelingen tot 3200 A. Ideaal als hoofdschakelaar in kritieke installaties waar continuïteit, selectiviteit en snelle foutafschakeling essentieel zijn.De vaste uitvoering met achteraansluitingen horizontaal versnelt paneelbouw en bespaart ruimte. De Ekip Touch LSI biedt nauwkeurige electronische beveiliging (LSI) voor langdurige, kortsluit- en onmiddellijke uitschakeling, wat de beschikbaarheid van de installatie verhoogt. Vier hulpcontacten en duidelijke standmelding open/closed maken statusbewaking en integratie in besturings- of bewakingssysteem eenvoudig. Het robuuste ontwerp van de Emax 2 lijn zorgt voor consistente prestaties en veilige bediening, terwijl de 3-polige configuratie een efficiënte bescherming van driefase-belastingen garandeert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273958 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071175R1 |
| EAN-code | 8015644750251 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2V 3200 Ekip Touch LSI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2V Touch LSI In=3200A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 3200 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1280 - 3200 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1920 - 32000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 4800 - 48000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 425 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24.935,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410913_478665983.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st