ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2V 2000 Ekip Touch LSIG 3p FHR
Productomschrijving
E4.2V 2000 EKIP TOUCH LSIG 3P
Emax 2 E4.2V 2000 Ekip Touch LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofd- of veldverdelingsbeveiliging in laagspanningsinstallaties. Met een nominale stroom van 2000 A en een vaste, 3-polige uitvoering biedt hij robuuste bescherming en eenvoudige integratie in schakel- en verdeelinrichtingen.De elektronische beveiliging met ekip touch LSIG levert selectieve, instelbare bescherming (LSIG) voor maximale bedrijfscontinuïteit en snelle foutafschakeling. Achteraansluiting horizontaal vereenvoudigt paneelbouw en bekabeling. Standaard meegeleverd: 4 hulpkontakten en duidelijke terugmelding van de stand open-gesloten voor monitoring en besturing. Het touchinterface versnelt parametrering en diagnose, terwijl de sace emax 2-architectuur schaalbaarheid en consistentie in projecten ondersteunt. Ideaal voor AC-toepassingen waar veiligheid, beschikbaarheid en bediening centraal staan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273909 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071106R1 |
| EAN-code | 8015644749569 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2V 2000 Ekip Touch LSIG 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2V Touch LSIG In=2000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1200 - 20000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 425 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18.123,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410913_478665983.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st