ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2N 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 3p FH
Productomschrijving
E4.2N 4000 EKIP HI-TOUCH LSIG
De Emax 2 E4.2N 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare energieverdeling en bescherming van laagspanningsinstallaties tot 4000 A. Geschikt voor hoofdverdeelkasten en kritieke toepassingen waar beschikbaarheid, veiligheid en selectiviteit centraal staan.Dankzij de hi-touch interface met LSIG-functies biedt de electronische beveiliging nauwkeurige en selectieve uitschakeling bij overbelasting, kortsluiting en aardfout, wat stilstand minimaliseert. De vaste uitvoering met achteraansluitingen horizontaal maakt compacte paneelbouw mogelijk en vereenvoudigt retrofit. Standaard meegeleverd: 4 hulpcontacten en standmelding open/gesloten voor snelle statuscontrole en eenvoudige integratie in besturing en bewaking. Dit product uit de Emax 2 serie combineert hoge schakelcapaciteit met gebruiksgemak en consistente prestaties voor langdurige bedrijfscontinuïteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273972 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071199R1 |
| EAN-code | 8015644750497 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2N 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 3p FH |
| Omschrijving | Emax2 E4.2N Hi-Touch LSIG In=4000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 465 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37.875,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410913_478665983.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st