ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E4.2N 4000 Ekip Dip LSIG 3p FHR
Productomschrijving
E4.2N 4000 EKIP DIP LSIG 3P FH
Emax 2 E4.2N 4000 Ekip Dip LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofd- en verdeelbordbeveiliging in laagspanningsinstallaties tot 4000 A. Ideaal voor het beveiligen van kritieke voedingen, het voorkomen van uitval en het selectief afschakelen bij overstroom en aardfout.De vaste driepolige uitvoering met achteraansluiting horizontaal maakt een compacte, nette inbouw mogelijk. De ekip dip lsig elektronische beveiliging biedt nauwkeurige en selectieve L, S, I en G-functies, waardoor ongewenste trips worden beperkt en beschikbaarheid stijgt. Standaard geleverd met 4 hulpcontacten en een duidelijke open/gesloten-positieweergave voor directe statusbewaking en eenvoudige integratie in besturingen. Robuuste prestaties, snelle uitschakeling en consistente metingen zorgen voor hogere veiligheid, minder downtime en voorspelbaar onderhoud in elke vermogenskast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273966 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071193R1 |
| EAN-code | 8015644750435 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2N 4000 Ekip Dip LSIG 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2N Dip LSIG In=4000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1600 - 4000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 2400 - 40000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6000 - 60000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 465 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33.131,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410913_478665983.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st