ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2S 2500 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP
Productomschrijving
E2.2S 2500 EKIP HI-TOUCH LSI 3
De Emax 2 E2.2S 2500 Ekip Hi-Touch LSI, 3-polig, uitrijdbare uitvoering is het uitneembare bewegende deel voor een open vermogensautomaat in AC-verdelingssystemen. Ontworpen voor een nominale stroom tot 2500 A biedt hij betrouwbare hoofdschakeling en bescherming in middelgrote tot grote verdeelinrichtingen.De geïntegreerde elektronische beveiliging met ekip hi-touch lsi zorgt voor nauwkeurige, selectieve bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, met een intuïtieve bediening. De uitrijdbare uitvoering verhoogt veiligheid en onderhoudsgemak: testen, service en vervanging gebeuren zonder volledige uitschakeling van het paneel. Vier hulpcontacten vergemakkelijken bewaking en signaalverwerking, terwijl een duidelijke positieaanduiding open–closed de status in één oogopslag toont. Dit alles resulteert in bedrijfszekerheid, snelle inbedrijfstelling en minimale stilstand.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274991 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072428R1 |
| EAN-code | 8015644762780 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2S 2500 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2S Hi-Touch LSI In=2500A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1000 - 2500 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1500 - 25000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3750 - 37500 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 550 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26.101,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st