ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2N 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP
Productomschrijving
E2.2N 2000 EKIP TOUCH LSIG 4P
Emax 2 E2.2N 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP is bedoeld voor het schakelen en beveiligen van laagspanningsverdelers tot 2000 A. De uitrijdbare uitvoering maakt veilig onderhoud mogelijk zonder de installatie volledig spanningsloos te zetten, ideaal voor continuïteit in kritische toepassingen.De elektronische beveiliging met ekip touch LSIG biedt nauwkeurige en instelbare bescherming tegen langdurige, kortdurende en onmiddellijke overstroom én aardfouten, wat de selectiviteit en bedrijfszekerheid verhoogt. Vierpolige uitvoering zorgt voor complete fase- én nulleiderbeveiliging. Standaard 4 hulpcontacten en duidelijke positie-indicatie (open–closed) vereenvoudigen besturing en monitoring in automatiseringssystemen. Het resultaat: efficiënte inbedrijfstelling, snelle diagnose en minimale stilstand, verpakt in de betrouwbare Emax 2 platformarchitectuur.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275469 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073016R1 |
| EAN-code | 8015644768669 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N 2000 Ekip Touch LSIG 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N Touch LSIG In=2000A Uitrijdbare uitvoering 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1200 - 20000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 450 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.275,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st