ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2N 1600 Ekip G Touch LSIG 4p FHR
Productomschrijving
E2.2N 1600 EKIP G TOUCH LSIG 4
Emax 2 E2.2N 1600 Ekip G Touch LSIG 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en bescherming van hoofdverdelers en kritieke laagspanningsinstallaties tot 1600 A. Ideaal als hoofdschakelaar in industriële omgevingen en infrastructuur waar continuïteit en selectiviteit cruciaal zijn.De vaste 4-polige uitvoering met achteraansluitingen horizontaal biedt een nette paneelopbouw en snelle integratie. De Ekip G Touch electronische beveiliging met LSIG levert nauwkeurige overstroom- en aardfoutbeveiliging, ondersteunt selectieve uitschakeling en verkort hersteltijden. De touch-interface versnelt parametrering en diagnose. Standaard voorzien van 4 hulpcontacten en een standmelding open-gesloten voor betrouwbare statusoverdracht naar besturings- of bewakingssystemen. Robuust, consistent en schaalbaar binnen de Emax 2 familie, zodat uitbreiden of standaardiseren eenvoudig blijft.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274330 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071627R1 |
| EAN-code | 8015644754778 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N 1600 Ekip G Touch LSIG 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N G Touch LSIG In=1600A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 136 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.848,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st