ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 2000 Ekip Touch LI 3p FHR
Productomschrijving
E2.2H 2000 EKIP TOUCH LI 3P FH
Emax 2 E2.2H 2000 Ekip Touch LI 3p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdschakel- en beveiligingstoepassingen tot 2000 A. Ideaal in hoofdverdelers en kritieke installaties waar continuïteit, selectiviteit en duidelijke statusindicatie essentieel zijn.De vaste 3-polige uitvoering met achteraansluiting horizontaal verkort montagetijd en houdt de bekabeling overzichtelijk. De ekip touch LI biedt electronische beveiliging in AC met nauwkeurige instellingen voor langdurige en kortstondige overstroom, waardoor ongewenste trips afnemen en assets beter worden beschermd. Vier hulpkontakten en een duidelijke aanduiding van de vermogensautomaat in positie open/gesloten maken integratie in besturing en bewaking eenvoudig. Dat levert snelle diagnose, hogere beschikbaarheid en voorspelbaar onderhoud op binnen de Emax 2 familie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273867 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071054R1 |
| EAN-code | 8015644749040 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 2000 Ekip Touch LI 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H Touch LI In=2000A Vast met HR/VR aansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 212 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 41 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.515,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st