ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 2000 Ekip Dip LSI 4p FHR
Productomschrijving
E2.2H 2000 EKIP DIP LSI 4P FHR
Emax 2 E2.2H 2000 Ekip Dip LSI 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdverdeling en zware industriële toepassingen. De vaste, 4-polige uitvoering met achter, horizontale aansluitingen biedt een robuuste, compacte oplossing voor schakelborden waar continuïteit en selectiviteit cruciaal zijn.De elektronische beveiliging Ekip Dip LSI houdt de installatie onder controle met nauwkeurige lang-, kortsluit- en uitschakelinstellingen voor snelle foutafschakeling en selectieve coördinatie. Standaard meegeleverd: 4 hulpkontacten en standmelding open/gesloten voor directe statusfeedback en eenvoudige integratie in besturings- en monitoringsystemen. Met een nominale stroom van 2000 A levert het apparaat stabiele prestaties, verkort het de inbedrijfstelling en vermindert het stilstand door duidelijke diagnose en bediening. Ideaal wanneer veiligheid, beschikbaarheid en schaalbaarheid voorop staan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274385 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071682R1 |
| EAN-code | 8015644755324 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 2000 Ekip Dip LSI 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H Dip LSI In=2000A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 800 - 2000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1200 - 20000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 30000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 212 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18.066,00 per 1 st |
Downloads
20230202143410631_-77665746.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st