ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E2.2H 1000 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p
Productomschrijving
E2.2H 1000 EKIP G HI-TOUCH LSI
Emax 2 E2.2H 1000 Ekip G Hi‑Touch LSIG 3p FHR is een open vermogensautomaat voor het betrouwbaar schakelen en beveiligen van hoofdverdelers en zware afgaande velden tot 1000 A. Ideaal voor industriële en utilitaire installaties waar bedrijfscontinuïteit, selectiviteit en duidelijke statusinformatie vereist zijn.Deze vaste, 3‑polige uitvoering met achteraansluiting horizontaal bespaart ruimte in de kast en vereenvoudigt bedrading. De electronische beveiliging met LSIG-functionaliteit in AC en de Ekip G Hi‑Touch interface bieden snelle, nauwkeurige bescherming en intuïtieve bediening en configuratie. Vier hulpcontacten en een duidelijke standmelding open‑closed leveren betrouwbare terugmelding naar besturingssystemen. Het resultaat: voorspelbare prestaties, snellere inbedrijfstelling en minder ongeplande stilstand, met de flexibiliteit van de Emax 2 platformarchitectuur.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273763 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA070950R1 |
| EAN-code | 8015644748005 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H 1000 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H G Hi-Touch LSIG In=1000A Vast met HR/VR aansluiting 3 poli |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 53 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 41 kg |
| Afmeting verpakking | 0,515 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18.403,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st