ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2B 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP
Productomschrijving
E1.2B 1600 EKIP DIP LSI 3P WMP
E1.2B 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP uit de Emax 2 serie is bedoeld voor het schakelen en beveiligen van laagspanningsinstallaties tot 1600 A. De uitrijdbare uitvoering maakt snelle inspectie en onderhoud mogelijk zonder de hele installatie stil te leggen, terwijl de 3-polige configuratie betrouwbare bescherming biedt in AC-toepassingen.De elektronische beveiliging met Ekip Dip LSI zorgt voor nauwkeurige lang-, korttijd- en onmiddellijke uitschakeling voor selectiviteit en continuïteit. Standaard meegeleverd: 4 hulpkontakten en duidelijke terugmelding van de vermogensautomaatstand (open/gesloten) voor betrouwbare statusbewaking en integratie in besturingssystemen. Als onderdeel van de Emax 2 open vermogensautomaat-architectuur combineert dit model compacte inbouw met hoge prestaties, waardoor stilstand en risico’s worden geminimaliseerd en de bedrijfszekerheid stijgt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274775 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072212R1 |
| EAN-code | 8015644760625 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2B 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2B Dip LSI In=1600A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 42 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 400 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8.489,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143442178_-892724574.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st