ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2B 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 3p F
Productomschrijving
E1.2B 1250 EKIP HI-TOUCH LSIG
De Emax 2 E1.2B Hi-Touch LSIG In=1250 A, vast met vooraansluiting en 3-polig, is een open vermogensautomaat voor betrouwbare AC-energiedistributie en selectieve beveiliging van hoofd- en onderverdelers. Hij schakelt veilig bij overstroom en aardfout, en bewaakt continu de belasting dankzij de geavanceerde ekip hi-touch electronische beveiliging.Met 1250 A bedrijfsstroom, vaste uitvoering en vooraansluitingen biedt hij snelle montage en een compacte inbouw. De hi-touch interface vereenvoudigt instelling en diagnose op locatie, terwijl LSIG-functies zorgen voor nauwkeurige, instelbare bescherming en maximale beschikbaarheid van de installatie. Standaard meegeleverd: 4 hulpcontacten plus terugmelding van de stand open-closed, voor heldere statusbewaking en integratie in besturings- of energiemanagementsystemen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2273652 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA070829R1 |
| EAN-code | 8015644746797 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2B 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 3p F |
| Omschrijving | Emax2 E1.2B Hi-Touch LSIG In=1250A Vast met vooraansluiting 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 42 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 122 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.544,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143442178_-892724574.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st