ABB - Chassisdeel vermogensschakelaar - E2.2 W FP Iu=2500 4p HR HR
Productomschrijving
E2.2 W FP IU=2500 4P HR HR
De Sokkel voor uitrijdbare Emax 2 E2.2 is het vaste deel voor een open vermogensautomaat, 4-polig tot 2500 A, met achter horizontale aansluitingen. Deze sokkel maakt het mogelijk de vermogensautomaat uit te rijden voor onderhoud, testen of inspectie zonder de primaire bekabeling te ontkoppelen, wat de bedrijfscontinuïteit ondersteunt.Dankzij de achter horizontale terminals is paneelopbouw overzichtelijk en compact, met korte, betrouwbare verbindingen. De 4-polige uitvoering biedt volledige scheiding. Geleiderails zorgen voor soepele, foutloze docking en een consistente contactdruk. Specifiek afgestemd op Emax 2 E2.2 en compatibel met type E2.2 W FP Iu=2500 4p HR HR, vermindert deze sokkel stilstandtijd en versnelt servicewerk, met een robuuste, bedrijfszekere pasvorm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276155 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073912R1 |
| EAN-code | 8015644778453 |
| Artikelklasse (ETIM) | Chassisdeel vermogensschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2 W FP Iu=2500 4p HR HR |
| Omschrijving | Sokkel voor uitrijdbare Emax 2 E2.2 Imax=2500A 4 polig HR/VR aansluiti |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom In | 2500 A |
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering als stroomrailadapter | Nee |
| Uitvoering als inbouwapparaat | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 44 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,57 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.688,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st