ABB - Chassisdeel vermogensschakelaar - E1.2 W FP Iu=1600 3p HR HR
Productomschrijving
E1.2 W FP IU=1600 3P HR HR
Sokkel voor uitrijdbare Emax 2 E1.2, 1600 A, 3-polig, HR is de vaste deelopstelling voor een uitrijdbare open vermogensautomaat in de Emax 2 serie. Toegepast voor driepolige systemen tot 1600 A, maakt deze sokkel het mogelijk de vermogensautomaat snel te uitnemen voor inspectie, onderhoud of test, zonder bekabeling te demonteren.De achter horizontale aansluitingen (HR) zorgen voor een overzichtelijke, compacte inpassing op rail- of kabelsystemen. De uitrijd-/inschuifmechaniek met duidelijke vergrendeling en testpositie verkleint het risico op bedienfouten en minimaliseert uitvaltijd. Het type E1.2 W FP Iu=1600 3p HR HR biedt consistente pasvorm en uitlijning, wat snelle uitwisseling en veilige herinschakeling ondersteunt. Ideaal wanneer bedrijfscontinuïteit, servicevriendelijkheid en een nette achteraansluiting prioriteit hebben binnen SACE Emax 2 omgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276150 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073907R1 |
| EAN-code | 8015644778408 |
| Artikelklasse (ETIM) | Chassisdeel vermogensschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2 W FP Iu=1600 3p HR HR |
| Omschrijving | Sokkel voor uitrijdbare Emax 2 E1.2 Imax=1600A 3 polig HR/VR aansluiti |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom In | 1600 A |
| Aantal polen | 3 |
| Uitvoering als stroomrailadapter | Nee |
| Uitvoering als inbouwapparaat | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 0,373 x 0,32 x 0,33 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.788,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143442178_-892724574.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st