ABB - Verwarmingsactor bussysteem - ES/M2.24.1
Productomschrijving
ES/M 2.24.1 KNX VERWARMINGSAKT KNX VERWARMINGSAKTORMODULE 2X2
KNX verwarmingsaktormodule, 2-voudig, 24 V, module voor het insteken in het ruimtecontroller-basisapparaat.
Module voor het insteken in het ruimtecontroller-basiscomponent. Hij heeft twee tegen overbelasting beveiligde geruisloze en slijtvaste uitgangen, deze sturen verwarmingssystemen en koelplafonds via thermo-elektrische ventielkleppen met een spanning van 12/24 V AC/AC, max. 700 mA continustroom. Indien nodig vindt u de software en beschrijving in de actuele Online-Catalogus.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Verwarmingsactor bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2104149 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDG110014R0011 |
| EAN-code | 4016779583626 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verwarmingsactor bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX |
| Type nummer | ES/M2.24.1 |
| Omschrijving | KNX verwarmingsaktormodule 2x24V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Montagewijze | Overig |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Schakelspanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,127 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,085 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 209,10 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Tekening met maten
Certificaat
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st