ABB - Drukcontact - 2022 UJ-205-64
Productomschrijving
2022 UJ-205-64 PULSDRUKKER 2X
Inbouw dubbele wip-impulsdrukkersokkel, 1-polig, 2x maakcontact (NO), 10 A, 250 V AC. Compleet apparaat: sokkel, centraalplaat en afdekraam. Materiaal: porselein, decento, studiowit.
With one input terminal and 2 actuating covers. Material: porcelain
For a multiple combination (vertical or horizontal) we recommend the device box (item no.: 1055-04) in conjunction with the spacer (item no. 1159-34) from KAISER. This combination enables precise assembly.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2102285 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001413A1090 |
| EAN-code | 4011395158593 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukcontact |
| Merk | ABB |
| Serie | Decento |
| Type nummer | 2022 UJ-205-64 |
| Omschrijving | pulsdrukker 2x 1P maak inb decento |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met bovendeel behuizing |
| Model | Overig |
| Bedieningswijze | Drukknop |
| Contacten | 2 maakcontacten |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aantal wippen | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Porselein |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Opdruk | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalbreedte | 87 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 87 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 36 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Met lichtbron | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Contactloze uitvoering | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,139 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,085 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 190,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st