ABB - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1701-81
Brutoprijs
22,04
ABB - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1701-81
Ons artikelnummer
2103798
Artikelnummer fabrikant
2CKA001799A0895
Type nummer
1701-81
EAN-code
4011395065839
Samenstelling
Opbouwbak
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Thermoplast
Productomschrijving
1701-81 OPBOUWBAK MET BODEM 1V OPBOUWBAK MET BODEM 1V F-ANTRA
Opbouwbak met bodem 1-voudig, f-antraciet.
Box for inserts and cover plates with cover frame.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2103798 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001799A0895 |
| EAN-code | 4011395065839 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | ABB |
| Serie | Carat, Future linear |
| Type nummer | 1701-81 |
| Omschrijving | opbouwbak met bodem 1v f-antraciet |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 81 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 81 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 42 mm |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Tafelmodel | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Nee |
| Achterinvoer | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,268 x 0,184 x 0,116 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,04 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st