ABB - Bewegingsmelder bussysteem - 6122/10-914
Productomschrijving
6122/10-914 6132-0-0359KNX WACHTERSENSOR STANDAARD BA R-ALPIN
KNX Busch-Wächter® 180-inbouwsensor standaard, met selectlens, met geïntegreerde busaankoppelaar, SI-Balance.
Bewegingsmelder met max. 4 kanalen. De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem. Met geïntegreerde KNX-busaankoppelaar. Indien nodig vindt u de software en beschrijving in de actuele Online-Catalogus.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsmelder bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2458970 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006132A0359 |
| EAN-code | 4011395211083 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegingsmelder bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX, Busch-balance SI |
| Type nummer | 6122/10-914 |
| Omschrijving | KNX wachtersensor standaard BA R-alpin |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Model | Bewegingssensor |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Vrije dierzone | Ja |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Nee |
| Optimale montagehoogte | 1.1 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Hoek reikwijdte verticaal | -5 - 14 ° |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 180 ° |
| Aantal kanalen | 4 |
| Aantal binaire ingangen | 0 |
| Min. nalooptijd | 10 s |
| Max. nalooptijd | 1092 min |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bedrijfsmodusschakelaar | Nee |
| Diameter | 40 mm |
| Inbouwdiepte | 30 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,053 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 157,85 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st