ABB - Elektronische schakelaar - 1091 U
Ons artikelnummer
2458554
Artikelnummer fabrikant
2CKA001032A0517
Type nummer
1091 U
EAN-code
4011395208700
Samenstelling
Basiselement
Type belasting
Overig
Montagewijze
Inbouw (stucwerk)
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Overig
Productomschrijving
1091 U 1032-0-0517CO2 MELDER INBOUW
Busch-ruimteluchtsensor CO2. Voor de besturing van de verseluchttoevoer in ruimtes door openen of schakelen van ramen/ventilatoren.
With display for carbon dioxide, humidity, temperature and air pressure. Setting values: carbon dioxide 800 ppm - 1500 ppm, humidity 40% - 95%. With 2 zero-potential relay contacts. Nominal voltage: 230 V~ Nominal current: 6 A cos φ = 1 Without claw fixation. To fit cover plate 6435-xxx.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2458554 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001032A0517 |
| EAN-code | 4011395208700 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische schakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Alpha exclusive, Alpha nea, |
| Type nummer | 1091 U |
| Omschrijving | CO2 melder inbouw |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement |
| Type belasting | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| Nom. spanning | 230 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,097 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 401,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st