ABB - Indicatie- en signaleringslamp - 8343
Brutoprijs
10,92
ABB - Indicatie- en signaleringslamp - 8343
Ons artikelnummer
1083875
Artikelnummer fabrikant
2CKA001784A0263
Type nummer
8343
EAN-code
4011395185407
Lamptype
Gloeilamp
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Xenon
Nee
Totale lengte
28.4 mm
Productomschrijving
8343 GLOEILAMP E10 24V/2W
Glim-/gloeilampje, geschikt voor 2661 U, 2661 W-53, voor lichtsignalen, E10 24 V/2 W.
Voor lichtsignalen. Geschikt voor 2661 U, 2661 W-53.Gloeilamp met E10-schroefdraad met hoge lichtopbrengst.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1083875 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001784A0263 |
| EAN-code | 4011395185407 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | ABB |
| Serie | Allweather44, Alpha exclusive, Alph |
| Type nummer | 8343 |
| Omschrijving | gloeilampje E10 24V/2W |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lamptype | Gloeilamp |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28.4 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Nom. stroom | 83 mA |
| Lampvermogen | 2 W |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,19 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,92 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st