ABB - Bistabiel relais - E 290-32-10/8
Productomschrijving
E290-32-10/8 1M 32A 8VAC IMPULSRELAIS E290
E290-32-10/8 is een impulsrelais voor efficiënte lichtsturing vanaf drie of meer bedienpunten. Met elke impuls schakelt het mechanisme naar de vorige stand en blijft het mechanisch vergrendeld. Zo is er geen continue spoelhoudstroom nodig, wat energie bespaart en warmteontwikkeling beperkt.Binnen de System pro M compact-serie past het als 1-moduuloplossing op de DIN-rail en biedt het een robuuste schakelcapaciteit tot 32 A met een 8 Vac stuurimpuls. Dit maakt het geschikt voor woningbouw, utiliteit en industriële omgevingen waar betrouwbare, reproduceerbare schakelingen vereist zijn.De veilige, kogelpen-achtige vergrendeling zorgt voor een stabiele stand, ook bij spanningsfluctuaties. Dankzij combineerbare accessoires laat het systeem zich eenvoudig aanpassen aan projectvereisten, van eenvoudige uitbreiding tot integratie in bredere verlichtings- en besturingsconcepten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1223014 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TAZ322000R2061 |
| EAN-code | 7612270939619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | E 290-32-10/8 |
| Omschrijving | Impulsrelais E290 1m, 32A, 8vac |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 8 - 8 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 32 A |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Max. gloeilampbelasting | 4000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 32 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,018 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 139,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/af/af7c/af7c2c53b1780a5677b0860c07b0ae0f.pdf
Certificaat
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st