ABB - Bistabiel relais - E 290-16-10/48
Productomschrijving
E290-16-10/48 1M 16A IMPULSRELAIS E290
De E290-16-10/48 uit de System pro M compact-serie is een impulsrelais voor efficiënte lichtsturing vanaf drie of meer bedienpunten. Bij elke druk op een impulsschakelaar krijgt de spoel een korte puls die de mechanische vergrendeling omzet, vergelijkbaar met een balpenmechanisme. Zo blijft de schakelstand behouden zonder continue spoelbekrachtiging en wordt energie bespaard.Het apparaat is 1-moduul breed, geschikt voor 16 A en biedt flexibele aansturing met 48 VAC of 24 VDC. Dit zorgt voor eenvoudige integratie in woonomgevingen, utiliteit en industriële toepassingen. Dankzij de betrouwbare mechanische vergrendeling, lange levensduur en combineerbare accessoires past het naadloos in uiteenlopende railkastsystemen en levert het een veilige, onderhoudsarme oplossing voor centrale lichtsturing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1223011 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TAZ312000R2031 |
| EAN-code | 7612270939589 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | E 290-16-10/48 |
| Omschrijving | Impulsrelais E290 1m, 16A, 48vac/ 24vdc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 48 - 48 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 24 - 24 V |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 43.2 - 52.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 3000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,018 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,40 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/af/af7c/af7c2c53b1780a5677b0860c07b0ae0f.pdf
Certificaat
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st