ABB - Bistabiel relais - E 290-16-10/230
Productomschrijving
E290-16-10/230 1M 16A IMPULSRELAIS E290 230VAC/110DC
E290-16-10/230 is een compact impulsrelais voor lichtsturing vanuit drie of meer bedienpunten met drukknoppen. Het maakt een eenvoudige, energiezuinige en efficiënte schakeling mogelijk in woningen, utiliteit en industriële omgevingen. Dankzij het vergrendelmechanisme wordt de stand mechanisch vastgehouden, zodat het relais alleen energie verbruikt tijdens de schakelimpuls.De System pro M compact uitvoering past als 1-moduul op DIN-rail en biedt een betrouwbaar schakelvermogen van 16 A met een spoel voor 230 Vac/110 Vdc. Elke puls zet het relais consequent terug naar de vorige positie, wat foutkansen vermindert en de installatie overzichtelijk houdt. In combinatie met bijpassende accessoires is de functionaliteit eenvoudig uit te breiden, zodat dezelfde basisoplossing in uiteenlopende projecten kan worden toegepast met minimale bekabeling en maximale bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1223013 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TAZ312000R2011 |
| EAN-code | 7612270939602 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | E 290-16-10/230 |
| Omschrijving | Impulsrelais E290 1m, 16A, 230vac/ 110dc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 110 - 110 V |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 207 - 253 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 3000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,018 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/af/af7c/af7c2c53b1780a5677b0860c07b0ae0f.pdf
Certificaat
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st