ABB - Bistabiel relais - E 290-16-10/12
Productomschrijving
E290-16-10/12 1M 16A 12VAC IMPULSRELAIS E290
De E290-16-10/12 is een impulsrelais voor eenvoudig, energiezuinig schakelen van verlichting vanaf drie of meer bedieningspunten. Ideaal voor woningen, utiliteit en industriële omgevingen waar centrale bediening en overzicht tellen. Als onderdeel van System pro M compact past het 1-moduul brede apparaat naadloos op DIN-rail en integreert het in bestaande verdeelinrichtingen.Bij elke druk op een impulsschakelaar krijgt de 12 V AC spoel een korte puls, waarna het mechanische vergrendelmechanisme de hoofdcontacten betrouwbaar schakelt—vergelijkbaar met een balpen. Dat levert minimale spoelbelasting en blijvende standvastigheid op, met een nominale stroom tot 16 A. Dankzij combineerbare accessoires is de toepassing flexibel en schaalbaar, van gang- en trappenhuizen tot productieruimtes, met minder bekabeling, minder energieverbruik en hoge bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1223009 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TAZ312000R2051 |
| EAN-code | 7612270939565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | E 290-16-10/12 |
| Omschrijving | Impulsrelais E290 1m, 16A, 12vac |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 12 - 12 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Max. gloeilampbelasting | 3000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,018 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,40 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/af/af7c/af7c2c53b1780a5677b0860c07b0ae0f.pdf
Certificaat
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st