ABB - Bistabiel relais - E 290-16-10/115
Productomschrijving
E290-16-10/115 1M 16A IMPULSRELAIS E290
De E290-16-10/115 uit de System pro M compact serie is een impulsrelais voor betrouwbare, energiezuinige lichtsturing. Met één druk op een impulsdrukker schakelt het relais en blijft de stand mechanisch vergrendeld, zonder houdstroom. Hierdoor daalt het verbruik en blijft de schakeling koel en stabiel. Ideaal voor bediening vanaf drie of meer locaties in woningen, utiliteit en industriële omgevingen.Dit 1-moduul brede, 16 A apparaat werkt met 115 Vac of 60 Vdc spoelspanning voor flexibele aansturing. De robuuste klikmechaniek levert een veilige, herhaalbare omschakeling, vergelijkbaar met een balpenmechanisme. Dankzij combineerbare accessoires en DIN-railopbouw past het naadloos in uiteenlopende verdeelinrichtingen en projectstandaarden. Kies voor efficiënte lichtregeling met de zekerheid en schaalbaarheid van E290-16-10/115.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1223012 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TAZ312000R2021 |
| EAN-code | 7612270939596 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | E 290-16-10/115 |
| Omschrijving | Impulsrelais E290 1m, 16A, 115vac/ 60dc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 115 - 115 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 60 - 60 V |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 103.5 - 126.5 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 3000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,018 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/af/af7c/af7c2c53b1780a5677b0860c07b0ae0f.pdf
Certificaat
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st