ABB - Bewegingsmelder bussysteem - 6225/1.0-914
Productomschrijving
6225/1.0-914 6220-0-0369FAH BEWEGINGSSENSOR SI-B
FaH bewegingsschakelaar, met selectlens, voor Busch-free@home®, inbouw, SI-Balance.
Bewegingsmelder voor Busch-free@home® Met selectlens voor de detectie met dierzone. Voor het automatisch schakelen van Busch-free@home®-aktoren afhankelijk van beweging en helderheid. Nalooptijd van de aktor kan via de webinterface van het System Access Point worden geprogrammeerd. De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem. Configuratie alleen bij busspanning via de webinterface van het System Access Point. Meer informatie over de inbedrijfname en bediening vindt u in het systeemhandboek en de online-gebruiksaanwijzing in de actuele Online-Catalogus.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsmelder bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459151 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006220A0369 |
| EAN-code | 4011395190364 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegingsmelder bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-free@home, ABB i-bus KNX, Bus |
| Type nummer | 6225/1.0-914 |
| Omschrijving | FaH bewegingssensor SI-B-alpinwit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | free@home |
| Model | Bewegingssensor |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Vrije dierzone | Ja |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Hoek reikwijdte verticaal | 19 - 19 ° |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 180 ° |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal binaire ingangen | 0 |
| Schakelvermogen | 2300 W |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoogte | 71 mm |
| Diepte | 31.3 mm |
| Radiofrequent bidirectioneel | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 8.5 mm |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Inbouwdiepte | 8.5 mm |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,053 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 166,05 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/3f/3f88/3f886a0d6fbbae47a6ebddd7736875fe.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st