ABB - Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband - TC5141-NDT
Productomschrijving
TC-5141-NDT ZADEL BLAUW DETECTABLE / TOT 4.8MM
Ty-Rap TC5141-NDT is een detecteerbare montagebasis (“saddle support”) voor het geleid en fixeren van kabelbundels met kabelbinders. Ideaal voor nette, veilige bekabelingsroutes op panelen, machines en in krappe ruimtes. De blauwe, goed zichtbare nylon maakt snelle visuele inspecties mogelijk en helpt bij het voorkomen van achterblijvende onderdelen.De compacte basis (L 17,02 mm, B 11,1 mm) wordt betrouwbaar bevestigd via schroefmontage met een #6 pan head schroef; het montuurgat is 3,8 mm. Dit zorgt voor een stevige, trillingsbestendige fixatie en consistente positionering van bundels. Duurzame nylon biedt een lange levensduur en een nette afwerking. Geleverd per 100 stuks voor efficiënte uitrol in serieproductie en onderhoud.Type: TC5141-NDT. Serie: Ty-Rap. Product main type: Performance Cable Ties and Accessories.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1204203 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TAG009660R0017 |
| EAN-code | 5415022188264 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Rap |
| Type nummer | TC5141-NDT |
| Omschrijving | Detecteerbare beugel ondersteunende Montuur Blauw Nylon, L 17.02mm, B |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Lengte | 17.02 mm |
| Hoogte | 8.38 mm |
| Geschikt voor bundelbandbreedte tot | 4.8 mm |
| Breedte | 11.1 mm |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Diameter bevestigingsgat | 3.8 mm |
| Materiaal | Kunststof met metaalpigmenten |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Kleur | Blauw |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1945 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,045 kg |
| Afmeting verpakking | 0,203 x 0,102 x 0,025 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 138,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st