ABB - Beschermhoes/-kap drukknop/signaallamp - IP30 Flange E2.2...E6.2 W
Productomschrijving
MOSTRINA IP30 E2.2...E6.2 W
De IP30 Flange E2.2...E6.2 W uit de Emax 2 serie is ontworpen voor montage in de compartimentdeur van uittrekbare vermogensautomaten E2.2/3 tot en met E6.2/3. Het product zorgt voor een nette, veilige en consistente deurinterface in schakelinrichtingen, zowel bij nieuwbouw als retrofit.Dankzij ip30-bescherming minimaliseert het ongewenste aanraking en binnendringen van stof, terwijl de robuuste uitvoering een langdurige, betrouwbare bediening ondersteunt. De pasvorm is afgestemd op de Emax 2 reeksen, wat de montage versnelt en uitvaltijd beperkt. Het resultaat: een professionele afwerking van het paneel, veilige toegang tot het bedieningsmechanisme en een voorspelbare bedieningservaring in elke toepassing waar uittrekbare vermogensautomaten worden toegepast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276120 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073865R1 |
| EAN-code | 8015644777982 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beschermhoes/-kap drukknop/signaallamp |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | IP30 Flange E2.2...E6.2 W |
| Omschrijving | Flange IP30 E2.2...E6.2 W Emax 2 E2.2...E6.2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Kleurloos |
| Vorm | Rechthoekig |
| Transparant | Nee |
| Model | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st