ABB - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 1785 JA-84
Brutoprijs
18,00
ABB - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 1785 JA-84
Ons artikelnummer
1129089
Artikelnummer fabrikant
2CKA001751A2756
Type nummer
1785 JA-84
EAN-code
4011395995976
Model
Tweedelige wip
Opdruk/indicatie
Symbool "pijlen"
Gebruik
Jaloezie
Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting
Nee
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Productomschrijving
1785 JA-84 BEDIENINGSWIP JAL. JALOEZIE / "FUTURE LINEAR"
Bedieningswippen voor inbouwjaloezieschakelaar/-impulsgever, s-studiowit.
As cover for flush-mounted blind control switch/push switch.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1129089 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001751A2756 |
| EAN-code | 4011395995976 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Carat, Future, Future linea |
| Type nummer | 1785 JA-84 |
| Omschrijving | wippen v jal s-studiowit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Tweedelige wip |
| Opdruk/indicatie | Symbool "pijlen" |
| Gebruik | Jaloezie |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 63 mm |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 63 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Slagvastheid | IK03 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,023 kg |
| Afmeting verpakking | 0,154 x 0,135 x 0,076 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st