ABB - Apparatenbeveiligingsschakelaar - EPD24-TB-101-1A
Productomschrijving
EPD24-TB-101-1A
EPD24-TB-101-1A uit de System pro M compact-serie is een elektronische beveiligingsschakelaar voor 24 V DC afgaande circuits. Het apparaat is ontworpen voor selectieve bescherming van individuele takken op DIN-rail, zodat DC-voedingsnetten veilig en stabiel blijven. Met een nominale stroom van 1 A biedt het betrouwbare bescherming voor gevoelige verbruikers en besturingscomponenten zonder de rest van de installatie te belasten.Dankzij elektronische overstroombeveiliging worden overbelasting en kortsluiting per tak nauwkeurig gedetecteerd en alleen de getroffen lijn wordt uitgeschakeld. Overige stroombanen blijven operationeel, wat stilstand beperkt en productielijnen draaiende houdt. De selectieve afschakeling versnelt foutlokalisatie en maakt snelle service mogelijk. De compacte bouw en eenvoudige railmontage zorgen voor moeiteloze integratie in System pro M compact verdeelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282227 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDE601101R2001 |
| EAN-code | 4016779829984 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparatenbeveiligingsschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | EPD24-TB-101-1A |
| Omschrijving | Elektronische beveiligingsschakelaar 24V DC, 1 A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte | 12.5 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Nom. stroom | 1 A |
| Max. capacitieve belasting | 20000 µF |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,065 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,085 x 0,053 M |
| Volle verpakking bevat | 4 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 219,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Tekening met maten
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Certificaat
Certificaat
Certificaat
Certificaat
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/ee/eeef/eeef9326895eddbabe60b167898182fd.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st