ABB - Aardlekschakelaar - F202F-63/0,03
Productomschrijving
F 202 F 63/0,03
De System pro M compact F202 F-63/0.03 is een 2-polige aardlekschakelaar voor betrouwbare persoons- en installatiebeveiliging bij foutstromen naar aarde. Met een nominale stroom van 63 A en een gevoeligheid van 30 mA zorgt hij voor snelle uitschakeling en continuïteit in eenfasige verdelingen op DIN-rail.Als type F biedt hij hetzelfde beschermingsbereik als een aardlekschakelaar type A APR en detecteert hij zowel sinusvormige wisselstromen als pulserende gelijkstromen. Dit voorkomt ongewenste risico’s bij moderne belastingen en verhoogt de bedrijfszekerheid. De compacte bouw sluit naadloos aan op modulaire componenten binnen System pro M compact, wat de opbouw overzichtelijk maakt en ruimte bespaart zonder concessies aan veiligheid en prestaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286787 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSF202325R1630 |
| EAN-code | 8012542992936 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | F202F-63/0,03 |
| Omschrijving | Aardlekschakelaar 2 polig, 63A, F-type, 0,03A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Type lekstroom | F |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Stootstroomvastheid | 4 kA |
| Frequentie | Overig |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Maat (conform DIN 43880) | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Kortstondigvertraagd type | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 25 - 25 mm² |
| Spanningstype | AC |
| Explosieveilig | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Schakelmateriaalbreedte | 35 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 85 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 69 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 48 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,225 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,08 x 0,041 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 445,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st