ABB - Aardlekschakelaar - F202F-25/0,03
Productomschrijving
F 202 F 25/0,03
De F202 F-25/0.03 uit de System pro M compact serie is een aardlekschakelaar voor betrouwbare persoons- en installatiebeveiliging bij aardfouten. Toepasbaar in verdeelinrichtingen met DIN-rail, biedt hij 2-polige beveiliging bij 25 A met een aanspreekstroom van 30 mA, ideaal voor het snel uitschakelen bij gevaarlijke lekstromen.Als type F detecteert hij zowel sinusvormige wisselstromen als pulserende gelijkstromen, wat zekerheid geeft bij moderne, elektronisch aangestuurde belastingen. Dit vermindert het risico op ongeziene foutstromen en verhoogt de bedrijfszekerheid. Dankzij de compacte bouw van System pro M compact laat hij zich eenvoudig integreren in nieuwe of bestaande borden, met consistente prestaties en heldere, voorspelbare uitschakelkarakteristieken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286785 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSF202325R1250 |
| EAN-code | 8012542992738 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | F202F-25/0,03 |
| Omschrijving | Aardlekschakelaar 2 polig, 25A, F-type, 0,03A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Type lekstroom | F |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Stootstroomvastheid | 4 kA |
| Frequentie | Overig |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Maat (conform DIN 43880) | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Kortstondigvertraagd type | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 25 - 25 mm² |
| Spanningstype | AC |
| Explosieveilig | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Schakelmateriaalbreedte | 35 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 85 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 69 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,225 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,08 x 0,041 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 279,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st